Вітаємо всіх медичних сестер з професійним святом !

Вітаємо всіх медичних сестер з професійним святом ! Дякуємо за Вашу працю та турботу. Нехай Ваша робота приносить задоволення. Бажаємо Вам вдячних пацієнтів, хороших результатів, повагу колег і звичайно ж здоров’я, щастя і краси !🌺

Медичні сестри – люди з відкритою душею і з щирим бажанням допомогти!

🌺 Відкривши двері медичного центру МЕДСЕРВІС Ви зустрінетесь з нашими медичними сестрами в зоні рецепції , які легко дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання, допоможуть розібратись з безліччю аналізів і послуг та обрати необхідного лікаря, оформлять всю документацію, а своєю посмішкою та привітністю подарують Вам гарний настрій на весь день !

🌺Наша медична сестра маніпуляційного кабінету – вправно проводить забір крові з вени , у її професійності наші пацієнти не сумніваються і страх до здачі аналізів одразу пропадає .

🌺 Операційна медсестра – це не просто людина яка знаходиться поруч , піклується про Ваш спокій та підготовку , а це людина яка є правою рукою усієї операційної команди, вона контролює стерильність та наявність всього необхідного для успішного проведення операції.

🌺 Медичні сестри УЗД кабінету чудові помічниці наших лікарів , які створють комфорт та швидко і детально надрукують все ,що було виявлено під час обстеження .

Розповідати можна довго…
Ми дякуємо кожній з Вас за невтомну працю, та підтримку ,ми цінуємо все , що Ви робите кожного дня

Якщо бажаєте привітати наших трудівниць або ж записатись на прийом телефонуйте :050 811 57 75