ОПЕРАЦІЙНА

Якісна і кваліфікована хірургія є невід’ємною важливою ланкою у медичному центрі МЕДСЕРВІС у м.Івано-франківськ .
Точна діагностика, відмінне технічне забезпечення операційної ,безпечна анестезія та кваліфіковані лікарі з великим практичним досвідом роботи дозволяють проводити як великі ,так і малі операції при різних захворюваннях та паталогіях .
Проводимо оперативні втручання у таких напрямках :
♦️Гінекологія
♦️Загальна хірургія
♦️Мамологія
♦️Проктологія
♦️Ортопедія та травматологія
♦️Судинна хірургія
Медичний центр Медсервіс пропонує «хірургію одного дня»: висококваліфіковані хірурги проводять лапароскопічні операції, які є максимально результативними та найменш травматичними для пацієнта, завдяки чому він може повернутися додому вже наступного дня після хірургічного втручання.
Запис до профільних спеціалістів за номером
050 811 57 75 ,0342 77 75 25

ПЕРЕВАГИ ОПЕРАТИВНОГО ЛІКУВАННЯ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ МЕДСЕРВІС:

💙 Якщо потрібне хірургічне втручання, пацієнти можуть бути впевнені, що знаходяться в надійних руках. Наші лікарі мають великий практичний досвід і вже оздоровили тисячі пацієнтів .
💙 Рівень підготовки наших лікарів та сучасна апаратура дозволяють скоротити реабілітаційний період до мінімуму.
💙 У нашій клініці використовується сучасне обладнання та інструментарій провідних світових виробників медичної апаратури. Процедура виконується за допомогою ендоскопічного обладнання фірми «Karl Storz» на сьогодні це найсучасніший апаратура для хірургії
💙Мінімальний час перебування в стаціонарі і короткий період реабілітації
💙Процедура проводиться під анестезією, тому боятись неприємних відчуттів не варта. Кваліфіковата команда анестезіологів забезпечить Ваш спокій.