Всі види лабораторних обстежень якісно та швидко
Актуальний прайс на лабораторні досліження можна отримати за посиланням :
Лораторна діагностика
Успішність лікування залежить від правильності діагнозу. У цій аксіомі криється причина важливості лабораторної діагностики для будь-якого лікаря незалежно від спеціалізації. Невролог, гінеколог, гастроентеролог, педіатр, терапевт – будь-який фахівець використовує лабораторну діагностику для встановлення точного діагнозу і вибору курсу лікування.
Найчастіше на початковому етапі лабораторної діагностики використовують загальноклінічні дослідження біологічного матеріалу організму, а на основі отриманих результатів проводять специфічні аналізи для підтвердження або подальшого уточнення діагнозу.
У медичному центрі “Медсервіс” лабораторні дослідження виконуються на базі власної сучасної акредитованої лабораторії. Лабораторна служба постійно розвивається: сучасні діагностичні автомати, сертифіковані тест-системи, нові методи діагностики, висококваліфіковані лаборанти – все це дозволяє пацієнтам отримати усі необхідні результати швидко і бути впевненими в їхній якості. Для встановлення правильного діагнозу використовуються найсучасніша апаратура та лабораторні методи діагностики.
Переваги нашої лабораторії:
- Автоматичні аналізатори, які виключають “людський фактор” у проведенні досліджень.
- Використовуються сухі реагенти, які є набагато стабільнішими в транспортуванні та використанні, на відміну від рідких, що суттєво залежать від температури, вологості, освітлення. Тому виключається псування реагентів чи погіршення їх властивостей.
- Високоточна розробка TOSOH 2-хвильової детекції, що унеможливлює недостовірний результат.
- Аналіз проходить в капсулі з реагентом, в якій є все для проведення однієї проби. Не потрібно змішувати, дозувати, охолоджувати. Немає ризику контамінації чи переносу. Всі стадії аналізу: взаємодія реагенту та детекція проходить в капсулі, що унеможливлює похибку при виконанні та зчитуванні результату.
- Відсутній блок дозування і блок охолодження реагентів – два найбільш вразливих місця будь-якого імунохімічного аналізатора, що суттєво запобігає похибкам.
- Внутрішня система контролю якості лабораторних обстежень.
- Постійні проходження зовнішнього контролю якості, з відмінними результатами – 100% точності лабораторних досліджень, про що свідчать отримані документи.
Більшість результатів аналізів можна отримати в день їхньої здачі на нашому сайті або на рецепції.
Детальна інформація за номером центрального віддіення : 0342 77 75 25 ,050 811 57 75
Де можна здати аналізи :
м. Івано- Франківськ, вул. Галицька 22, 5 поверх (біля центрального універмагу) Центральний офіс : Забір аналізів, УЗД, консультація спеціалістів.
тел. 050 811 57 75, 0342 77 75 25
м.Івано-Франківськ ,вул.Стуса 23 ,
Забір аналізів, УЗД, консультація спеціалістів. тел. 050 811 54 55
м. Калуш, вул.Олени Пчілки 61 (навпроти жіночої консультації)
Забір аналізів, УЗД
Тел. 099 522 08 71
м. Надвірна, вул.Грушевського 12, ЦРЛ поліклініка, 2 поверх (25 кабінет)
тел. 066 926 94 81
м. Косів, пров. Шевченка, 14 (2 поверх) тел. 050 041 19 95
смт. Рожнятів, вул. Миру, 2Б тел. 050 433 59 00
м.Рахів вул.Привокзальна 1 ( 3 поверх) Тел.050 43 38 103
м.Тисмениця,Площа.Ринок 36 тел 066 264 86 47
Правила підготовки:
Дослідження венозної крові: задається натщесерце зранку, також допускається здача не менше 3 годин після прийому їжі;при вживанні будь-яких ліків повідомити лабораторію .
Мазки на ПЛР ДО COVID–19 з носоглотки: НЕ рекомендується: вранці в день забору чистити зуби, за 3 – 4 години до цього вживати їжу, пити, полоскати рот/горло, жувати жувальну гумку, використовувати пастилки для освіження дихання, курити,використовувати лікарські засоби для горла та носа
Урогенітальні дослідження :протягом 2-х тижнів не приймати антибактеріальні препарати; за 3 дні не використовувати внутрішньовагінальних свічок, мазей, не спринцюватись.
Дослідження сечі :провести ретельний туалет зовнішніх статевих органів,використовувати стерильний контейнер .
для загального аналізу сечі збирають всю ранкову порцію сечі; сеча по Нечипоренко збирають середню порцію першої ранкової сечі; для бактеріологічного дослідження сечі припиняють прийом антибактеріальних засобів за 2 тижня до збору матеріалу та збирають середню порцію першої ранкової сечі.