Оториноларингологія (ЛОР)

Лікувально-діагностичнне ЛОР відділення в медичному центрі «МЕДСЕРВІС»оснащене усім необхідним сучасним обладнанням для діагностики та лікування захворювань вуха ,слуху, горла і носа.
Роботу сучасного лора важко уявити без ендоскопії тільки з нею можна виявити патології, які візуально не доступні при звичайному огляді, адже маленька камера здатна проникнути у всі важкодоступні для людського ока місця.
Ендоскопія ЛОР органів в нашому центрі проводиться за допомогою найсучаснішого ендоскопа та дає можливість лікарю оглянути порожнину носа: структури середнього носового ходу, наявність виділень і їх характер, оцінити форму носових раковин і їх змінені середні і задні відділи, про розмір, форму та стан тканин в носоглотці і визначає показання та протипоказання до проведення оперативного втручання.
Лікарі медичного центру МЕДСЕРВІС також спеціалізуються на проблемах слуху і мають великий досвід у лікуванні та корекції захворювань .
Спеціально обладнаний кабінет дає змогу надавати такі види послуг:
• консультація сурдолога
• діагностика слуху (аудіометрія- оцінка гостроти слуху та тимпанометрія яка досліджує функції структур середнього вуха)
• підбір і налаштування слухових апаратів;
До отоларинголога варто звернутися в разі: запалення, новоутворень вуха, горла, носа, збільшення шийних та завушних лімфатичних вузлів, біль, дискомфорт у горлі, носі або області обличчя, вухах, виділення з носа та вух, тривалих або частих застуд, погіршень нюху, слуху, зміні голосу, порушення дихання.
Якщо ви бажаєте отримати кваліфіковану допомогу фахівців нашого центру – телефонуйте :
+380 50 811 57 75
+380 66 264 86 45
0342777525
⌛️Працюємо для вас:
з Пн-Пт 8:00 -19:00
Субота 8:00-15:00
м.Івано-Франківськ
вул.Галицька 22(5 поверх )