УЗД дорослих

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це один з найсучасніших методів діагностики. Абсолютно безболісний, не надає негативного впливу. Даний метод діагностики дозволяє досліджувати внутрішні органи і тканини в реальному часі на екрані монітора. Засновано УЗД на застосуванні ультразвукових хвиль, які відбиваються від різних тканин усередині організму і тим самим створюють зображення. Сучасні УЗ-пристрої дозволяють побачити органи людини в тривимірному зображенні з високою роздільною здатністю.

УЗД-дослідження в клініці “Медсервіс” проводяться на сучасніших діагностичних ультразвукових апаратах TOSHIBA Aplio MX SSA-780A (експертний клас) та Mindray DC-7(експертний клас).

AplioМХ – це втілення останніх досягнень в області ультразвукової діагностики в новому компактному корпусі. Ця система пропонує повний набір інструментів для проведення високоспеціалізованих і наукових досліджень та дозволяє вирішувати найскладніші клінічні задачі.

Серце системи AplioМХ – Архітектура Інтелектуальних Компонентів, в якій системні компоненти функціонують самостійно та інтелектуально, створюючи єдиний механізм, що дозволяє обробити значно більшу кількість інформації за одиницю часу і, отже, отримати зображення, неперевершене за якістю та чутливістю.

ПОСЛУГИ КАБІНЕТІВ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ (УЗД):