Ендокринна гінекологія

Гінеколог-ендокринолог

У сферу інтересів гінекології-ендокринології та лікаря гінеколога-ендокринолога входить діагностика та лікування гінекологічних ендокринологічних захворювань, тобто захворювань, пов’язаних з порушенням функціонування ендокринних органів.

Порушення менструального циклу, дисфункція яєчників, болючі місячні, ендометріоз, надлишок чоловічих гормонів, клімакс – всім цим займається гінеколог – ендокринолог. Також гінеколог – ендокринолог займається підбором методів гормональної контрацепції, проконсультує Вас про те, як уникнути багатьох проблем з жіночим здоров’ям.

Чому важливий гінеколог-ендокринолог?

Гінеколог – ендокринолог займається вивченням гормональної функції організму, проводить діагностику і лікування захворювань, які пов’язані з порушенням вироблення тих чи інших гормонів та їх впливом на органи людини. Гінеколог-ендокринолог підходить комплексно до вирішення поставленого перед ним завдання.

Всі процеси в організмі людини відбуваються під впливом ендокринної системи. Під дією гормонів відбувається закладка органів репродуктивної системи, ріст і розвиток жіночого організму. Ендокринна система впливає на психоемоційне та фізичне здоров’я жінки, на обмінні процеси, а також на реалізацію головної функції жінки – на здатність до зачаття, виношування і народження дитини.

Гінекологічна ендокринологія — те, що у нас в пріоритеті !

Для запису до лікаря Козир Надії Євгеніани гінеколога – едокринолога, кандидата медичних наук вищої кваліфікаційної категорії, професіонала своєї справи телефонуйте :
050 811 57 75, 0342 77 75 25

Відвідати гінеколога-ендокринолога необхідно в наступних ситуаціях:

Полікистоз яєчників – розлади менструального циклу, збільшення ваги, посилений ріст волосся за чоловічим типом, підвищена жирність шкіри, «юнацькі» вугрі на обличчі.
Ендометріоз статевих органів (причина безпліддя 40% жінок) – «шоколадні» виділення перед менструацією, постійні циклічні болі до і під час менструації, болі під час статевого акту.
Фіброміома матки – ріст гормонально залежних вузлів, від оперативного лікування яких вбереже вчасна корекція функції яєчників.
Гіперплазія та поліпи ендометрію– збільшення та потовщення внутрішнього шару матки, що супроводжується рясними кров’янистими виділеннями під час менструацій та в проміжках між ними.
Гіперпролактинемія– найчастіше проявляється непліддям ,розладами циклів аж до повної їх відсутності,та виділенням із молочних залоз молока не в час лактації.
Гіпоталамічний синдром – ожиріння, багрові стрії по тілу, розлади менструального циклу при ураженні гіпоталамуса.
Статевий інфантилізм – недорозвинення статевих органів та молочних залоз із порушенням менструального циклу.
Клімактеричний синдром – психоемоційні, нейровегетативні, серцево-судинні, урогенітальні порушення, що виникають на тлі згасання гормональних функцій яєчників при настанні менопаузи.
А також: розлади менструального циклу, дисфункціональні маткові кровотечі, доброякісні пухлини яйників (кисти та кистоми), доброякісні патологічні зміни молочних залоз: фіброаденоми ,фіброаденоматоз, фіброзно-кистозна мастопатія.
Жінка покликана бути матір’ю До бажаної вагітності призводить правильна корекція гормональних розладів.
Саме ендокринним залозам підпорядкована робота усіх органів та систем нашого організму. Кожна із них — гіпоталамус, гіпофіз, щитовидна залоза, наднирники та яєчники — виробляє окремий вид гормонів, але знаходиться у тісному взаємозв’язку та взаємозалежності із іншими ендокринними залозами. Збій функції однієї ендокринної залози веде до порушення ритму та збільшення кількості виділення гормонів в іншій. У гінекологічній практиці це питання може поставати особливо гостро.

Професійна корекція гормональних розладів приведе до одужання !