Останнім часом у жінок почастішали захворювання грудей, що стало наслідком зміни ритму життя, частих стресів і шкідливих звичок. Найчастіше, виявивши у себе якісь відхилення від норми, жінки не поспішають звернутися до лікаря. Це – велика помилка, оскільки багато захворювань на ранній стадії розвитку піддаються консервативному лікуванню. У запущених випадках доводиться вдаватися до хірургічного втручання.
Мамолог – це лікар який надає пацієнту весь перелік діагностичних та лікувальних заходів спрямованих на обстеження, постановку діагнозу і лікування захворювань молочних залоз. Мамологія активно розвивається, так як рак молочних залоз у стуктурі онкологічних захворювань у багатьох країнах займає лідируюче місце. Так само маммологія активно вивчає фактори ризику, які призводять в подальшому до різних патологій молочних залоз.
До факторів ризику можна віднести:
- Менструальний статус: раннє менархе і пізня менопауза.
- Стан репродуктивної системи
- Гормональні фактори
- Мастопатія
- Іонізуюча радіація
- Алкоголь: вживання в дозі більше 50 мл. в день
- Генетичний фактор
Рекомендуємо Вам негайно звернутися до мамолога при виявленні таких симптомів як:
- ущільнення в грудях;
- ущільнення в пахвових западинах;
- болі;
- асиметрія;
- почервоніння грудей;
- поява виділень з сосків;
- втягування соска;
- зміна розміру / форми грудей;
- травми грудей
Лікар-мамолог проведе Вам всі необхідні дослідження молочних залоз і призначить необхідне, грамотне лікування. Крім цього, пацієнтки навчаться правильно проводити самообстеження молочних залоз, що дозволить контролювати стан грудей і в разі будь-яких проблем негайно звернутися до лікаря.
Також у нашому медичному центрі готові Вам запропонувати новітній метод обстеження еластографія молочних залоз.
Еластографія молочної залози – це новий сонографічний метод візуалізації, котрий дозволяє отримати додаткову інформацію про стан органу на додаток до УЗД та мамографії. Метод еластографії дозволяє неінвазивно визначити щільність новоутворень. Дані про застосування цього методу в клінічній практиці свідчать, що методика може істотно поліпшити можливості диференційної діагностики доброякісних та злоякісних пухлин молочної залози, тим самим уникнути біопсій доброякісних новоутворень.