УЗД дітей

Ультразвукове дослідження (УЗД) – безпечний, безболісний, точний метод дослідження, що одержав широке поширення в педіатричній практиці. Порівняно з іншими методами діагностики дитяче УЗД недороге. УЗД дозволяє контролювати нормальний розвиток організму дитини і виявляти найменші функціональні порушення в його роботі на ранніх стадіях. Направляти на дослідження може педіатр та вузькопрофільний фахівець.

Переваги ультразвукового дослідження:

  • висока точність і оперативність;
  • безболісність;
  • безпека для дитячого організму;
  • діагностувати можна в будь-якому віці (наприклад, є УЗД новонародженого);
  • висока інформативність.

Призначати УЗД немовляті можна з народження. Найбільш популярні види дослідження, такі як УЗД щитоподібної залози, серця, лімфовузлів, суглобів, слинних залоз і м’яких тканин, особливої підготовки не потребують.
В нашому медичному центрі учасні апарати, що дозволяють проводити будь-яке дослідження на найвищому рівні. По-друге, це якість обслуговування і висококваліфіковані фахівці. По-третє, дослідження відбувається за попереднім записом у зручний для вас час. УЗД – це метод високої точності. А точна діагностика – гарантія ефективного лікування. Особливо коли мова про дитяче здоров’я.
Якщо вам потрібна кваліфікована допомога, де і як зробити УЗД дитині, звертайтеся. Центр пропонує найсучасніші обстеження, які допоможуть отримати повну інформацію про стан малюка і вчасно виявити ті чи інші захворювання.