Гінекологія

Ендокринна гінекологія

Гінеколог-ендокринолог У сферу інтересів гінекології-ендокринології та лікаря гінеколога-ендокринолога входить діагностика та лікування гінекологічних ендокринологічних захворювань,...

Консервативна гінекологія

Головною метою  гінекологічного відділення медичного центру є турбота про здоров'я жінки, а звідси -  здоров'я...

Лікування патології шийки матки

Що таке кольпоскопія? Кольпоскопія – це сучасна стандартна гінекологічна процедура огляду піхви, шийки матки і...

Оперативна гінекологія

                             ...

Ведення вагітності

Спостереження вагітності в медичному центрі МЕДСЕРВІС це завжди комфортні умови досвідчені лікарі які потурбуються про...

       

    

    

 

Гоовною метою  гінекологічного відділення медичного центру є турбота про здоров’я жінки, а звідси – здоров’я майбутніх дітей.

Більшість жінок здійснює візит до гінеколога вже, коли з’являються неприємні відчуття та дискомфорт. Однак, найбільш підступні захворювання можуть протікати без наявності будь-яких симптомів взагалі! Найкращий рецепт збереження жіночого здоров’я – це регулярні профілактичні огляди у лікаря-гінеколога!

Від стану органів малого тазу залежить загальне самопочуття й баланс в жіночому організмі.

Цитологічний мазок, який обов’язково береться лікарем на гінекологічному кріслі, може врятувати жінці життя, оскільки він показує ракові зміни у клітинах на найбільш ранніх етапах.

Мазок на флору показує стан урогенітальної мікрофлори і вчасно виявляє запальні, а також деякі інфекційні захворювання. При необхідності пацієнтка завжди може здати додаткові аналізи для визначення конкретних збудників захворювань та підбору ефективного лікування.

Діагностика стану шийки матки проводиться за допомогою кольпоскопії з можливістю жінці самостійно побачити стан шийки матки та отримати якісні цифрові фотографії.

Під час консультації, Ви зможете пройти УЗД органів малого тазу на сучасному обладнанні експертного класу Обладнання дозволяє діагностувати найдрібніші патологічні зміни та новоутворення.

У медичному центрі МЕДСЕРВІС консультація  гінекологів проводиться лікарями  різних кваліфікаційних категорій. Серед них є лікарі першої, другої категорії  й кандидати медичних наук.

Усіх об’єднує одна мета – це шанобливе ставлення до жінки і прагнення їй допомогти.  Пам’ятайте, що найкраще лікування – це профілактика, тому підтримуйте своє здоров’я і не легковажте їм. Високий рівень кваліфікаційних лікарів та забезпечення сучасною апаратурою гарантують об’єктивність і достовірність огляду.  Доброзичливе ставлення всіх фахівців медичного центру зроблять візити до нас по-справжньому комфортними і приємними!

НАСТОРОГУ ВИКЛИКАЄ

  • Зміна кольору, характеру та консистенції виділень з піхви: нормальні виділення з піхви мають слабко-кислий запах, прозорий колір та консистенцію слизу.

  • Поява неприємних відчуттів в ділянці статевих органів: свербіжу, печіння, болю.

  • Виникнення періодичних больових відчуттів внизу живота, або поява болю під час статевого акту.

  • Розлади місячного циклу: нормальний місячний цикл (кількість днів від першого дня однієї менструації до першого дня наступної) повинен бути регулярним та тривати від 21 до 35 днів, тривалість самої менструації від 3 до 7 днів.

  • Поява виділень з грудей не пов’язана з лактацією.

  • Виражене оволосіння в нетипових ділянках: над верхньою губою, навколо сосків, в ділянці білої лінії живота.