Урологія

Уролог – спеціаліст, який займається діагностикою та лікуванням різних захворювань сечостатевої системи. Лікар-уролог займається вивченням і лікуванням різних захворювань нирок, сечовивідних шляхів, сечового міхура, статевих органів у чоловіків.

Як часто необхідно проходити чоловікові профогляди?

Здоров’я чоловіків – важлива проблема нашого часу. Дуже шкода, що чоловіки не поспішають до лікаря при перших проявах проблем, що веде до загострення хвороб та погіршення самопочуття. Сьогодні профілактиці хвороб, насамперед профілактиці простатиту і раку приділяється дуже велика увага.
Найхарактернішими симптомами урологічних захворювань (аденома, уретрит, простатит, цистит) є різної локалізації і сили болі, часті позиви до сечовипускання, кров або гній в сечі. Запальні процеси в сечовивідних шляхах можуть супроводжуватися підвищенням температури тіла. При появі таких симптомів слід відразу звернутися до фахівця по урології. Самолікування тільки погіршить стан хворого і може привести до переходу захворювання з гострої форми в хронічну.

Якщо у вас:

  • Болі в попереку
  • Утруднення або різі при сечовипусканні, статевому акті
  • Не завжди утримується сеча
  • Виділення з сечовипускального каналу
  • Відчуття тяжкості над лоном або в калитці
  • Знижується статевий потяг і сила

почніть з відвідування лікаря-уролога.

 

Страх чоловіка, небажання відвідати лікаря, самолікування, позиція вичікування можуть привести до погіршення перебігу хворобу, до її переходу в хронічне захворювання. Виявлення хвороби на ранній її стадії, допомога уролога або андролога (спеціаліста по чоловічому здоров’ю), дозволить швидко і ефективно позбутися проблем, зберегти чоловіче здоров’я протягом багатьох років.
Профілактичні огляди необхідні для раннього виявлення розвитку злоякісних новоутворень у чоловіків. Болі в області промежини, статеві розлади, порушення сечовипускання багато чоловіків схильні розглядати як природні ознаки старіння, в той час як це можуть бути симптоми простатиту, гіперплазії передміхурової залози та розвитку пухлинного процесу.

Чоловік повинен усвідомити, що його здоров’я – найвища цінність і що лікар знаходиться на службі охорони цього здоров’я, і при будь-яких проявах хвороби, при появі проблем потрібно відразу ж звертатися до фахівця.