Спеціалісти

Робочий графік


Шановні відвідувачі!
Просимо звернути Вашу увагу на те, що графік роботи спеціалістів може змінюватись при наявності відпустки, конференції, та інших непередбачуваних обставин.

РЕКОМЕНДУЄМО
попередньо записуватись до лікаря на прийом для економії Вашого часу та комфортнішого перебування у нашій клініці.

Запис за телефоном : ( 0342) 777-525 , 050 811 57 75 .

спеціаліст
П.І.П.
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт 
Сб
терапевт лікар
I категоріі
 
Бриндзей О.В.
9-15
9-15
9-15
9-15
9-15
9-14
уролог-андролог лікар I категоріі
Козак О.О.
9-14
9-14
9-14
9-14
9-14
9-14
хірург
лікар вищої категоріі
Любінець О.В.
9-15
9-15
9-15
9-15
9-15
гінеколог-ендокринолог кандидат мед наук
лікар вищої категоріі
Козир Н.Є.
8.30-14
8.30-14
8.30-14
8.30-14
гінеколог
лікар I категоріі
Козир Г.П.
9-14
9-14
9-14
гінеколог лікар
II категоріі
Приймак О.О.
9-14
9-13
9-18
гінеколог лікар
II категоріі
Приймак Л.В.
9-14
14-18
гінеколог лікар
I категоріі
Войчук О.І.
14-18
9-18
14-18
9-14
9-14
гінеколог лікар
I категоріі
Шимко Л.А.
14-17
14-17
гінеколог лікар
 I категоріі
Кашуба О.М.
12-16
 
гінеколог-генетик
лікар II карегоріі
Тенета М.М.
9-14
проктолог
лікар I категоріі
Кіндракевич Ю.Б.
10-12
8.30-12
хірург, проктолог
кандидат мед наук, доцент кафедри хірургіі, лікар вищої категоріі
Осадець В.С.
14-16
14-16
хірург
кандидат мед наук,
доцент кафедри хірургіі, лікар вищої категоріі
Ткачук О.С.
14-16
14-16
ангіолог
лікар I категоріі
Богак Я.В.
14-16
хірург, доктор мед наук, професор кафедри хірургіі, лікар вищої категоріі
Пилипчук В.І.
по запису
хірург
асистент кафедри хірургіі, лікар
II категоріі
Омельчук Н.В.
по запису
травматолог
лікарII категоріі
Король І.Б.
16.20-18
16.20-18
кардіолог
лікар вищої категоріі
Онуцька Л.П.
15-17
9.30-11.30
15-17
ендокринолог
лікар вищої категоріі
Даниловська Н.П.
9-12
13-16
13-15
ендокринолог
лікар вищої категоріі
Катрій І.Я.
9-11
невролог
лікар I категоріі
Грицюк В.Б.
8-10
8-10
ЛОР
лікар I категоріі
Дорошенко Ю.В.
17-19
17-19
11-13
дерматолог
лікар I категоріі
Бауманн С.М.
16.30-18
16.30-18
9-13
по запису
онколог
лікар вищої категоріі
Яворська М.О.
14-18
9-12
14-17
9-13
лікар-УЗД
лікар I категоріі
Грига О.І.
9-14
9-14
9-14
9-14
по змінах
лікар-УЗД
Кудибин Х.Б.
16.30-18
16.30-18
16.30-18
лікар-УЗД
лікар II категоріі
Скрипнюк І.І.
9-16
9-14
14-19
по змінах
лікар-УЗД
лікар вищої категоріі
Тарасевич С.О.
9-14
9-14
9-16
9-14
по змінах
стоматолог
лікар вищої категоріі
Лазаркевич Г.А.
9-19
9-19
9-19
9-19
9-19
стоматолог
лікар I категоріі
Лазаркевич В.І.
9-19
9-19
9-19
9-19
9-19
9-14

 

 

Козир Олег Анатолійович

Головний лікар

Козак Олександр Олександрович

Уролог-андролог.
Вища кваліфікаційна категорія.
Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи.

Козир Надія Євгенівна

Гінеколог - едокринолог.
Кандидат медичних наук.
Вища кваліфікаційна категорія.

Козир Галина Пилипівна

Акушер-гінеколог.
I кваліфікаційна категорія

Войчук Олена Іванівна

Акушер-гінеколог.
I кваліфікаційна категорія

Приймак Ольга Олегівна

Акушер-гінеколог
ІІ кваліфікаційна категорія

Ткачук Роман Васильович

Акушер-гінеколог.
I кваліфікаційна категорія

Приймак Любомир Васильович

Акушер-гінеколог
ІІ кваліфікаційна категорія
Менеджер системи контролю якості

Тенета Мар’яна Михайлівна

Генетик,
Львівський медико-генетичний центр,
І кваліфікаційна категорія акушерство та гінекологія,
ІІ кваліфікаційна категорія медична генетика

Шимко Людмила Арсентівна

Акушер-гінеколог,
І кваліфікаційна категорія

Бриндзей Ольга Володимирівна

Терапевт
I кваліфікаційна категорія

Осадець Віталій Степанович

Хірург,
Вища кваліфікаційна категорія

Ткачук Олег Степанович

Хірург,
Вища кваліфікаційна категорія

Кіндракевич Юрій Богданович

Проктолог
І кваліфікаційна категорія

Даниловська Неоніла Петрівна

Ендокринолог
Вища кваліфікаційна категорія

Катрій Ірина Ярославівна

Ендокринолог.
Вища кваліфікаційна категорія

Грицюк Віталія Богданівна

Невропатолог

Яворська Марія Орестівна

Мамолог-онколог.
Вища кваліфікаційна категорія

Бауманн Світлана Мирославівна

Дерматовенеролог
I кваліфікаційна категорія

Дорошенко Юлія Володимирівна

Отоларинголог

Мула Наталія Михайлівна

Імунолог,
Вища кваліфікаційна категорія

Лазаркевич Володимир Ігорович

Стоматолог.
II кваліфікаційна категорія

Лазаркевич Галина Анатоліївна

Стоматолог.
Вища кваліфікаційна категорія

Тарасевич Світлана Олександрівна

Лікар УЗД.
Вища кваліфікаційна категорія

Грига Ольга Іванівна

Лікар УЗД.
I кваліфікаційна категорія

Скрипнюк Інна Ігорівна

Лікар УЗД

Кудибин Христина Богданівна

Лікар УЗД

Втерковська Ганна Євстахіївна

Лікар УЗД

Кравців Маріанна Василівна

Лікар УЗД