Спеціалісти

Робочий графік


Шановні відвідувачі!
Просимо звернути Вашу увагу на те, що графік роботи спеціалістів може змінюватись при наявності відпустки, конференції, та інших непередбачуваних обставин.

РЕКОМЕНДУЄМО
попередньо записуватись до лікаря на прийом для економії Вашого часу та комфортнішого перебування у нашій клініці.

Запис за телефоном : ( 0342) 777-525 , 050 811 57 75 .

 

Козир Олег Анатолійович

Головний лікар

Козак Олександр Олександрович

Уролог-андролог.
Вища кваліфікаційна категорія.
Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи.

Козир Надія Євгенівна

Гінеколог - едокринолог.
Кандидат медичних наук.
Вища кваліфікаційна категорія.

Журавецький Любомир Богданович

Уролог,
Вища кваліфікаційна категорія

Козир Галина Пилипівна

Акушер-гінеколог.
I кваліфікаційна категорія

Войчук Олена Іванівна

Акушер-гінеколог.
I кваліфікаційна категорія

Приймак Ольга Олегівна

Акушер-гінеколог
ІІ кваліфікаційна категорія

Ткачук Роман Васильович

Акушер-гінеколог.
I кваліфікаційна категорія

Приймак Любомир Васильович

Акушер-гінеколог
ІІ кваліфікаційна категорія

Бабельська Орися Романівна

Гінеколог,
Друга кваліфікаційна категорія

Тенета Мар’яна Михайлівна

Генетик,
Львівський медико-генетичний центр,
І кваліфікаційна категорія акушерство та гінекологія,
ІІ кваліфікаційна категорія медична генетика

Бойчук Галина Йосипівна

Лікар терапевт, Вища кваліфікаційна категорія

Зеркевич Галина Миколаївна

Терапевт, сімейний лікар, лікар УЗД
Вища кваліфікаційна категорія

Мочкодан Наталія Ігорівна

Терапевт, сімейний лікар,
Друга кваліфікаційна категорія

Угринчук Ірина Богданівна

СІмейний лікар,
Друга кваліфікаційна категорія

Осадець Віталій Степанович

Хірург,
Вища кваліфікаційна категорія, доцент, к.м.н.

Ткачук Олег Степанович

Хірург,
Вища кваліфікаційна категорія

Кіндракевич Юрій Богданович

Проктолог
І кваліфікаційна категорія

Даниловська Неоніла Петрівна

Ендокринолог
Вища кваліфікаційна категорія

Катрій Ірина Ярославівна

Ендокринолог.
Вища кваліфікаційна категорія

Грицюк Віталія Богданівна

Невропатолог

Яворська Марія Орестівна

Мамолог-онколог.
Вища кваліфікаційна категорія

Заник Ірина Орестівна

Дерматовенеролог

Бауманн Світлана Мирославівна

Дерматовенеролог
I кваліфікаційна категорія

Дорошенко Юлія Володимирівна

Отоларинголог

Лазаркевич Володимир Ігорович

Стоматолог.
II кваліфікаційна категорія

Лазаркевич Галина Анатоліївна

Стоматолог.
Вища кваліфікаційна категорія

Тарасевич Світлана Олександрівна

Лікар УЗД.
Вища кваліфікаційна категорія

Грига Ольга Іванівна

Лікар УЗД.
I кваліфікаційна категорія

Скрипнюк Інна Ігорівна

Лікар УЗД

Кудибин Христина Богданівна

Лікар УЗД

Втерковська Ганна Євстахіївна

Лікар УЗД

Кравців Маріанна Василівна

Лікар УЗД