УЗД експертного класу

УЗД обстеження проводимо за адресами  :

  • м.Івано-Франківськ , вул.Галицька 22  , 050 811 57 75, 0342 77 75 25
  • м.Івано-Франківськ , вул.Стуса 23, 050 811 54 55
  • м.Калуш , вул.О Пчілки 61 , 099 522 08 71 

Ультразвукове дослідження (УЗД) – це один з найсучасніших методів діагностики. Абсолютно безболісний, не надає негативного впливу. Даний метод діагностики дозволяє досліджувати внутрішні органи і тканини в реальному часі на екрані монітора. Засновано УЗД на застосуванні ультразвукових хвиль, які відбиваються від різних тканин усередині організму і тим самим створюють зображення. Сучасні УЗ-пристрої дозволяють побачити органи людини в тривимірному зображенні з високою роздільною здатністю.

УЗД-дослідження в клініці “Медсервіс” проводяться на сучасніших діагностичних ультразвукових апаратах TOSHIBA Aplio MX SSA-780A (експертний клас) та Mindray DC-7(експертний клас).

AplioМХ – це втілення останніх досягнень в області ультразвукової діагностики в новому компактному корпусі. Ця система пропонує повний набір інструментів для проведення високоспеціалізованих і наукових досліджень та дозволяє вирішувати найскладніші клінічні задачі.

Серце системи AplioМХ – Архітектура Інтелектуальних Компонентів, в якій системні компоненти функціонують самостійно та інтелектуально, створюючи єдиний механізм, що дозволяє обробити значно більшу кількість інформації за одиницю часу і, отже, отримати зображення, неперевершене за якістю та чутливістю.

ПЕРЕВАГИ УЗД у медичному центрі “Медсервіс” у м.Івано-Франківськ:

⚡Найновіше обладнання експертного класу
⚡Лікарі, яким довіряють тисячі пацієнтів
⚡Найінформативніше з доступних в медицині
⚡Досліджує більшість органів і систем
⚡Є вирішальним аргументом на ранніх стадіях
⚡Важлива роль у виборі тактики лікування
⚡Абсолютна безпека
⚡Попередній запис

ПОСЛУГИ КАБІНЕТІВ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ (УЗД):

Чи знали Ви що багато захворювань вимагають комплексного підходу і ефективне лікування залежить від правильної одномоментної корекції.
Щоб Ви могли отримати якісну і доступну діагностику мц”МЕДСЕРВІС” створив КОМПЛЕКСНІ УЗД обстеження 😊