Онкологічні дослідження

СУЧАСНІ МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ РАКУ – АНАЛІЗ КРОВІ НА ОНКОМАРКЕРИ

Серологічні маркери, що застосовуються для діагностики і моніторингу лікування онкологічних захворювань в залежності від локалізації пухлини

Основне застосування онкомаркерів у клінічній діагностиці — моніторинг перебігу захворювання і ефективності лікування

Завдання, що вирішується при використанні онкомаркерів — можливість виявлення пухлини на ранніх стадіях в комбінації з іншими діагностичними методами, визначати ефективність лікування та отримувати прогностичну інформацію.

Пухлинні маркери або онкомаркери є специфічними молекулами, які виробляються в нашому організмі у відповідь на рак або при деяких інших умовах. Підвищений рівень онкомаркерів може свідчити про триваючий процес раку. Онкомаркери, допомагають в діагностиці та моніторингу онкологічних захворювань, допомагають ранній діагностиці раку.

Пухлинні маркери являють собою молекули, що циркулюють в крові. Найменування само по собі не вказують на наявність маркерів захворювання, поки їх кількість в крові не перевищує норму. Підвищені рівні онкомаркерів також не обов’язково означають рак. Більш високі концентрації певних маркерів супроводжується запальними захворюваннями, такими як захворювання печінки, нирок і підшлункової залози. Та інші Тим не менш, підвищення онкомаркерів повинно завжди приводити до додаткового обстеження, щоб виключити рак.

Пухлинні маркери використовуються в поєднанні з іншими тестами (сканування, біопсія і т. д.), щоб допомогти діагностувати захворювання у пацієнта з підозрою на симптоми, які вказують на наявність раку.

ОНКОМАРКЕРИ

Термін виконання дослідження 1 день

СА 15-3 ( онкомаркер молочної залози ) 160.00
СА 19-9  ( онкомаркер :шлунок, жовчний міхур,печінка, товста кишка) 150.00
СА-125  (онкомаркер  яйників ) 155.00
НЕ-4  (маркер епітеліальних пухлин  яєчників) 380.00
Індекс  ROMA  + СА-125 + НЕ4 630.00
РЕА  раково – ембріональний антиген 150.00
SCC  антиген плоскоклітинної карциноми 350.00
Альфа – фетопротеїн  ( АФП ) 150.00
Загальний хоріонічний гонадотропін 150.00
Простат-специфічний антиген ( ПСА ) загальний 140.00
Простат-специфічний антиген ( ПСА)  вільний 140.00