Як отримати результат медичного обстеження

                                                             ЕЛЕКТРОННИЙ ВАРІАНТ :

Результат обстеження буде доступний у системі згідно терміну виконання вказаного при реєстрації після 18 години. Ввійти на сайт МЕДСЕРВІС : clinica.if.ua  у правому верхньому куті натиснути на отримати результат, Вас переведе на сайт app.mylab.report .

З являється сторінка зі словом вхід де необхідно внести мобільний номер телефону у правильному форматі ,який був вказаний при реєстрації у лабораторії ,і натиснути увійти, після цього на вказаний номер прийде смс з паролем доступу до Вашого особистого кабінету, його необхідно ввести у графу пароль та натиснути підтвердити. Результат Вашого обстеження буде доступний у даному особистому кабінеті у розділі результати .Його можна переглянути та роздрукувати.

Отримання електронного варіанту результату доступне тільки описаним вище способом, розсилки на електронну пошту ,та на Viber не має.

УВАГА не на всіх мобільних пристроях (смартфонах) коректно відображаються результати. Рекомендовано перегляд результату з комп’ютера з браузера Opera або Chrome.

Якщо Ви не можете зайти у свій кабінет, то це означає що Ваші аналізи ще не готові. Cпробуйте зайти пізніше

 НА ПАПЕРОВОМУ НОСІЇ  

  • Результат можна отримати на рецепції у забірному пункті після пред’явлення працівнику, наступних документів.
  • Бланк замовлення пацієнта ,чек про оплату.
  • Документ, що посвідчує особу .
  • Друкований результат видається персонально клієнту ,який проходив обстеження .
  • Результат обстеження може бути виданий представникам за наявності підтверджуючих документів та згоди клієнта.